edyta.dominikowska@onet.pl
rafal.puto@gmail.com
ul. Prym. Wyszyńskiego 77
97-500 Radomsko
502 297 041
693 315 512

PUTO DOMINIKOWSKA
Kancelaria Radców Prawnych

Kancelaria

Kancelaria powstała w 2014 roku. Jesteśmy młodym zespołem kompetentnych i wyspecjalizowanych prawników, zawsze stawiających na pierwszym miejscu interes Klienta. Stawiamy na zrozumienie potrzeb każdego naszego Klienta i orientację na efektywność świadczonych usług. Zauważając, iż sprawy nam powierzane dotyczą często prywatnych, osobistych sfer, zapewniamy pełną dyskrecję i lojalność. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, na bieżąco informujemy o stanie sprawy, kierunkach działania, osiągniętych celach i ryzyku oraz kosztach jakie mogą się wiązać z prowadzeniem sprawy.

Siedziba kancelarii mieści się w Radomsku (woj. łódzkie), ale obszar jej działania jest szeroki. Świadczymy pomoc prawną głównie na terenie województwa łódzkiego i śląskiego. Na życzenie Klientów reprezentujemy ich interesy przed sądami oraz innymi organami (w tym administracyjnymi, egzekucyjnymi, jednostkami samorządowymi) w całej Polsce. Współpracujemy z młodymi, ambitnymi prawnikami specjalizującymi się w określonych dziedzinach prawa, zapewniając tym samym kompletną i rzetelną obsługę prawną.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Kancelarii, kontaktu telefonicznego bądź elektronicznego. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm.

Zespół

Radca prawny Edyta Dominikowska – absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Od 2011 roku zdobywała doświadczenie zawodowe jako aplikant radcowski. W 2014 roku ukończyła aplikację radcowską i uzyskała wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Łodzi (numer wpisu: Łd – P – 329). Od 2014 roku prowadzi własną Kancelarię Radcy Prawnego. Wielokrotnie doradzała osobom fizycznym, a także różnorodnym podmiotom gospodarczym w sprawach m.in.: cywilnych, prawa pracy, prawa rodzinnego, spadkowego, a także administracyjnych, gospodarczych, handlowych, prawa upadłościowego i naprawczego oraz sprawach karnych. Reprezentowała także osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze w postępowaniach sądowych.

Radca prawny Rafał Puto – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, członek Studenckiej Poradni Prawnej. W 2015 roku ukończył aplikację radcowską i uzyskał wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Łodzi. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał w Kancelarii Radcy Prawnego w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie zajmował się m.in. przygotowywaniem pism procesowych z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, jak również opracowywaniem projektów umów cywilnoprawnych. Występował przed sądami powszechnymi obu instancji reprezentując interesy Klientów. Z Kancelarią Radcy Prawnego Edyty Dominikowskiej współpracuje od początku jej działalności. Przez kilka lat zdobywał doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych pełniąc funkcję radcy prawnego w Departamencie Prawnym spółki energetycznej z udziałem Skarbu Państwa.